Curl Secret® sağlıklı şekillendirme için 200 dereceyle saçınızı çevreler. Curl Secret® elinizde profesyönel bir stilist var gibi hissedersiniz!

Şimdi nihayet istediğiniz bukleleri elde etmek için bir şansınız var.
Curl Secret® ile zahmetsiz, kaliteli, uzun ömürlü bukleler sır değildir. Curl Secret® turmalin seramikten oluşan ısıtma ayarlanabilir, böylece istediğiniz kıvrılma türünü ayarlayabilirsiniz!
Curl Secret® istediğiniz kıvrılma türünü ayarlar. Açık, sıkı bukleler çarpıcı görünüm Curl Secret® ile zahmetsizdir!
Büyük kıvırcık görünüm, size her gün büyük sarmallar vermek için Curl Secret® set gerekli!
Curl Secret® size buklelerin kontrolünü verir. Saçınıza çekici doku ve hacim eklemek için uzun karışık dalgaları deneyin. Bu Curl Secret® ile çok kolay!
Curl Secret® inanılmaz üstün teknolojisini kullanarak, muhteşem göz alıcı bukleleri oluşturur! Saç hafifçe inanılmaz bukleler için 400 F derece ısı saçı çevreler, ısıtılmış kıvrım haznesine çekilir.
Saçınızı kuruladıktan sonra pürüzsüz hale getirin. Başlamadan önce katı kalması lazım kırmızı ışık yanıp sönene kadar bekleyin.

ÖNEMLİ: Kıvrılma bölmesinin açılışı her zaman kafanıza doğru baktığından emin olun.İlk olarak, yarısını yerleştirin. Nereden kıvırmaya başlamak istiyorsanız saç klavuzundan saç bölümüne bakın.
Kolları kapatın ve Curl Secret® otomatik olarak saçınıza uzun ömürlü bukleler verme işlemine başlamak için saçınızı haznesine çekecek!
Hazır olduğunu işaret eden bip sesini duyana kadar kollarından tutun. Bukleleri serbest bırakmak için açın. Bu kadar kolay!
Uzun Saçları Bile Curl Secret® Mükemmel Buklelere Dönüştürür.
“Saçlarım çok uzun, bu yüzden çok zaman kazandırır.”
Saçlarınıza Uygulayın Sonra, Doğru Evinize
“Ben böyle kısa zamanda saçla bu muhteşem şeyi yapabileceğini hayal bile edemezdim. Gerçekten harika!”
Eğlenceli Kullanım
“Eğer gerçekten saçlarınızla uğraşmak istemeyen bir kişiyseniz, bu çok uygundur! Kısa zamanda uygulanması iyi bir şey! ””
Evet. Geleneksel stil aletleri olduğu gibi yeni nesil Curl Secret® saç maşasını da kullanabilirsiniz. Kolay-büküm haznesinde ki herhangi bir tortu temizleyici ile kolayca temizlenebilir.
Sadece saçınızın taranmış, kuru ve temiz olduğundan emin olun, saç kıvırma haznesi içine yerleştirin ve düz tutun.
Kesinlikle! Curl Secret® her saç tipi ya da dokuya, birbiri ardına mükemmel bukleler oluşturur ve turmalin seramik yapısıyla parlaklık katar.
Evet. Kıvrılma haznesinin açılışı kafanıza dönük olmalıdır. İlk bukleyi yaptıktan sonra bunun nasıl çalıştığını göreceksiniz.
Curl Secret® güvenlik konusunda tam not almıştır. Bir yanlışlık sezerse şekillendirici durur. Sadece telini bırakın ve baştan başlayın.
Kolay bir kıvırma haznesi temizleme özelliği eklendi. Çok basit. Sadece kıvırma haznesi kayma kolunu çevirerek döndürün.
Gücü açtığınızda kırmızı gösterge ışığı yanıp söner. Sıcaklığı ayarlanan noktaya ulaştığında kullanılmaya hazırdır.
Uyku modundan şekillendiriciyi uyandırmak için, sadece kolları kapatıp açın. Kırmızı gösterge ışığı kullanmaya hazır olduğunu belirtecektir.
Ürün Yurtdışı depomuzdan gönderildiği için 10-30 iş günü arasında elinize ulaşır Sitemizdeki linkten kargonuzu Türkiye sınırlarına girdiği andan itibaren takip edebilirsiniz.Online kredi kartı ile tek çekim veya anlaşmalı kredi kartı ile 6 taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Ürün Dubai Depomuzdan gönderildiği için 5 ile 12 gün arasında elinize ulaşır. Sitemizdeki linkten kargonuzu on-line takip edebilirsiniz.Online kredi kartı ile tek çekim veya anlaşmalı kredi kartı ile 6 taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz.Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
Türkiye depomuzdan aynı gün gönderilir. Kargonuz Aras Kargo veya PTT kargo ile gönderilir, Adresinize göre 1 ile 5 gün arasında ulaşır Online Kredi kartı tek çekim, anlaşmalı banka kredi kartı taksit, Kapıda Nakit Ödeme ve Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Ürünleri teslim aldıktan sonra kullanmamak kaydı ile koşulsuz 30 gün içinde Türkiye ofisimize ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz. 2 yıl yetkili servis garantilidir. Arızalı ürünler bire bir değişim yapılmaktadır.Satınalma Seçenekleri: